MAGIC BUS s.r.o.

Přepravní podmínky

Magic Bus, s.r.o. Smluvní přepravní a tarifní podmínky v provozu městské hromadné dopravy v Kroměříži, provozované Magic Bus,s.r.o. platné od 1.10.2014 Skaštice, 1.10.2014 Přepravní a tarifní podmínky v provozu městské hromadné dopravy v Kroměříži provozované Magic Bus,s.r.o.
Provoz městské hromadné dopravy (dále jen MHD) upravují základní právní předpisy a to zákona č. 111/94 Sb. v platném znění, Vyhlášky MDS č. 478/2000 Sb. o dopravě ve znění pozdějších předpisů, Vyhlášky MDS ČR č.175/2000 Sb.
1. Základní tarifní ustanovení
1.1. Základní tarifní podmínky a sazby jsou v souladu se zák.č. 111/94 Sb. v platném znění, Vyhlášky MDS ČR č.175/2000 Sb.
1.2. V MHD Kroměříž, provozovatel Magic Bus, s.r.o. se platí v hotovosti u řidiče autobusu, nebo na základě dokladu opravňujícího k jízdě zdarma dle bodu 3. (bezplatná přeprava).
1.3. Jízdné (přepravné) je jednotné v celé síti a to v denním i nočním provozu.
1.4. Přepravní a tarifní podmínky platí pro pravidelnou přepravu osob, zavazadel a živých zvířat ve vozidlech MHD Magic Bus, s.r.o. a stanovují podmínky pro tuto přepravu.
1.5. Cestující je na základě uzavřené přepravní smlouvy povinen dodržovat ustanovení Přepravních a tarifních podmínek
2. Ceny jízdného
2.1. Hotovostní platba – dospělí, děti od 15 let – 10 Kč – děti 6 – 15 let s průkazem totožnosti – 5 Kč – občané ve věku 65 – 70 let s průkazem totožnosti – 5,- Kč – zavazadlo o rozměrech větších než 30x40x60 cm, lyže, pes (bez schrány), kočárek bez dítěte – 5,- Kč
3. Bezplatná přeprava – děti do 6 let s průkazem totožnosti – občané ČR starší 70 let s průkazem totožnosti – kočárek s dítětem – zdravotně postižení – držitelé průkazů ZTP, ZTP/P a osoba nebo pes, kteří jsou průvodci držitelů průkazů ZTP/P – příslušníci Policie ČR a Městské policie Kroměříž ve stejnokroji

Pro pokračování na webové stránky je třeba souhlasit s ukládáním Cookies. více informací

Výchozí nastavení této webové stránky umožňuje ukládání cookies. Pokud budete nadále používat tento web, tak souhlasíte s tímto nastavením. Můžete jej potvrdit tlačítkem "Souhlasím"

Zavřít